Янукович ховається у монастирі під Донецьком?

Екс-президент України Віктор Янукович ховається у чоловічому монастирі Волноваського району Донецької області.
Про це у ексклюзивному коментарі Еспресо.TV повідомив народний депутат Олександр Бригинець
«Він ховається у Свято-Нікольскому монастирі Волноваського району Донецької області», – зазначив нардеп.
Офіційна назва монастиря Свято-Успенський Николо-Васильйовский монастир УПЦ МП був заснований у 1998 року. На його офіційній сторінці молитва за загиблих «беркутівців».
Митрополит Донецький і Маріупольський Української православної церкви Іларіон спростував дану інформацію:
«Ну що вам сказати? Це повна маячня, Я отримав цю інформацію і щойно подзвонив у Нікольський монастир архімандритові Амвросію, запитав, чи був у нас Янукович або чи є у нас Янукович? Ні вчора, ні позавчора, ні сьогодні, ні найближчими днями його там не було. Немає там його. Нехай люди спокійно моляться».
При цьому Митрополит заявив, що Януковича також немає в Свято-Успенській Святогірській лаврі в Донецькій області, повідомляє УНІАН. «Я можу вам сказати, що ні як прочанина, ні як тієї людини, яка проживає на території лаври, ні супроводжуючих його осіб на території Святогірської лаври немає. Буквально щойно я розмовляв із намісником лаври владикою Арсенієм, якому поставив питання. Ні, говорить. У нас немає і не було. Тому як священноархимандрит Святогірської Святоуспенської лаври заявляю вам, що такої особи у нас немає», – заявив Митрополит Донецький і Маріупольський.

Новини Партнерів