Сербінчук вважає, що \”Калинку\” хочуть передати у приватну власність

Сербінчук вважає, що "Калинку" хочуть передати у приватну власність Відсторонений від обов\’язків директора Калинівського ринку Руслан Сербінчук каже, що дізнався про відсторонення в Інтернеті. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

\”Сьогодні я на сайті Чернівецької міської ради прочитав досить цікаве звернення щодо усунення мене від виконання обов’язків керівника підприємства. На даний час я знаходжуся на лікарняному, тому захотів зразу зустрітися з представниками ЗМІ, щоби повідомити не тільки мешканцям Чернівців, а й інших областей, що, на мій погляд, відбувається зараз із Калинівським ринком\”, – розповів він.

За його словами, Кушнірик про відсторонення йому не повідомив, до себе не викликав. До того ж, що написано у тексті звернення підприємців Калинки для Сербінчука також залишається таємницею. Сербінчук вважає, що до його відсторонення причетний Максим Бурбак.

\”Я думаю, що це рішення не приймав самостійно пан Кушнірик. Це рішення було йому сказане, напевне, паном Бурбаком, який учора став міністром. Нині він хоче вже взятися за Калинівський ринок\”, – сказав Сербінчук. Він вважає, що підприємство хочуть з комунальної власності перетворити у приватну. Саме для цього виконувачем обов\’язків директора призначили регіонала Євгена Мельника.

\” Він єдиний, хто з керівництва ринку залишився зі старої команди, яка працювала ще за часів Ринжука. Він знає усі корупційні схеми і напередодні я запропонував йому написати заяву про звільнення. Він член Партії регіонів та голова осередку цієї партії на ринку. Саме він 2010 року змушував людей вступати до лав цієї партії\”, – заявив Сербінчук.

Окрім того, на прес-конференції він повідомив, що став членом партії \”УДАР\”. За його словами, до 2014 року ніколи не входив до жодної політичної партії.