НАТО готове допомогти Україні, якщо цього захоче Київ

НАТО готове допомогти Україні, якщо цього захоче КиївНАТО готове надати всебічну допомогу Україні у посиленні її обороноздатності, якщо цього захоче офіційний Київ.
Про це розповів високопоставлений представник НАТО напередодні запланованого на 1-2 квітня засідання міністрів закордонних справ країн-членів Альянсу. Як очікується, весь завтрашній день засідання буде присвячене українському питанню.
«Ми очікуємо запит від України», – сказав представник НАТО. Він зазначив, що для початку Україна повинна чітко визначити, якої допомоги вона потребує, після чого експерти НАТО можуть оцінити існуючі потреби і запропонувати рішення. «Але спочатку вони повинні виступити з пропозицією про допомогу до нас. І ми все ще очікуємо такого запрошення», – сказав представник Альянсу. Він також зазначив, що Україна вже передала список устаткування, якого вона потребує. Разом з тим, співрозмовник зазначив, що НАТО не має власного обладнання, тому список був переданий на розгляд країнам- членам Альянсу.
«Поки немає жодного рішення», – сказав представник Альянсу. Він також повідомив, що за підсумками засідання комісії Україна – НАТО буде прийнято спільну заяв, в якій сторони визначать основні кроки короткострокового і довгострокового співробітництва.

Новини Партнерів