ОПОРА: В Чернівцях поширюють «чорнуху» проти лідерів ВО «Батьківщина» ФОТО

ОПОРА: В Чернівцях поширюють «чорнуху» проти лідерів ВО «Батьківщина» ФОТОВ ході спостереження в Чернівецькій області за президентськими виборами 2014 року активісти Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА виявили на Театральній площі в Чернівцях листівки з зображенням прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та в.о. президента України Олександра Турчинова з написом: «Як просрати країну за місяць. Навчальний посібник для початківців». Листівки без вихідних даних були розклеєні на тумбах для передвиборчої агітації

Оскільки до виборчої кампанії поширення цих листівок має опосередковане відношення і ніхто з героїв листівки не є кандидатом на пост Президента, Громадянська мережа ОПОРА закликає всі політичні сили Чернівецької області бути відповідальними та не вдаватись до брудних методів боротьби, а будувати свою кампанію на засадах чесної конкуренції програм та ідей.

ОПОРА звернулась за коментарем до обласного осередку ВО «Батьківщина».

– Виборча кампанія заледве розпочалася, а Чернівцями вже поширюють листівки з розряду «чорного піару», – зазначив голова Чернівецької обласної організації партії ВО «Батьківщина» Іван Мунтян. – Це в час загальної економічної і політичної кризи, військової загрози і непоправних втрат. У цей час знаходяться ті, хто вважає припустимим витрачати гроші на макулатуру, якою намагається спаплюжити своїх опонентів. Не чесною боротьбою, не доведенням своєї фаховості, не відкритим переконанням виборців, а анонімною «чорнухою». Примітив, зображений на «чорнушних» листівках, найкраще характеризує замовників і організаторів подібного.

Нагадаємо, 25 лютого 2014 року стартувала виборча кампанія з дострокових президентських виборів, які відбудуться 25 травня 2014 року. Станом на 4 квітня, згідно з даними Центральної виборчої комісії, зареєстровано 23 кандидатів на пост Президента України.

Детальніше:
Надія Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua
Назар Тимощук, координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, тел.: +38063 628 67 71, n.tymoshchuk(at)opora.org.ua

Новини Партнерів