Владо, ти не глуха?! Чернівчани, поранені на Майдані, потребують допомоги!

Владо, ти не глуха?! Чернівчани, поранені на Майдані, потребують допомоги!16 чернівчан потребують допомоги після поранень на Майдані у Києві. Вони перебувають під опікою чернівецького лікаря Майдану Ольги Кобевко. Оля розповідає, що більшість хлопців вже пройшли курс лікування, але одні потребують курсу реабілітації, інші – допомоги в оформленні документів тощо.

– Ці хлопці дуже сором’язливі і не вимагають жодних грошових допомог. Кажуть, Слава Богу, що живі, – розповідає Ольга. – Це переважно хлопці 20-22 років. У одного з майданівців — Ігоря — роздроблені кістки ніг через поранення гранатами і рани не загоюються. Він був поранений, але перев’язував рани і далі йшов. Є два друга-байкера, які стояли на барикадах. Тепер мають проблеми з органами дихання через те, що дихали димом, постійно кашляюють. Василю снайпер лише півсантиметра не попав в артерії.

У Жені опіки обличчя, але він зробив кілька процедур і знову поїхав на Майдан. Стоїть в охороні.

Дехто з хлопців потребує допомоги офіційних органів. В одного з хлопців у Будинку профспілок згоріли всі документи. Зараз він їх відновлює і за всі бланки доводиться платити гроші.

Люди, які хочуть допомогти хлопцям, можуть дізнатися про них у волонтерському центрі — міська рада, кабінет №109.

Джерело

Фото Богдана Баласиновича, Київ