СБУ ПЕРЕХОПИЛА РОЗМОВУ СЕПАРАТИСТІВ ІЗ ЇХНІМ РОСІЙСЬКИМ КЕРІВНИЦТВОМ

СБУ ПЕРЕХОПИЛА РОЗМОВУ СЕПАРАТИСТІВ ІЗ ЇХНІМ РОСІЙСЬКИМ КЕРІВНИЦТВОМСлужба безпеки України перехопила телефонні розмови сепаратистів у Слов\’янську із їхнім російським керівництво.

Відповідний аудіозапис оприлюднила СБУ на своєму каналі на Youtube.

\”Документально підтверджені матеріали Служби безпеки України свідчать про те, що у Східній частині України відбувається широкомасштабна військова агресія Російської Федерації, яка здійснюється силами розвідувально-диверсійних груп ГРУ генштабу збройних сил РФ\”, – йдеться у повідомленні СБУ.

За повідомлення СБУ, ці групи використовуючи важке озброєння, захоплюють будівлі правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування.

\”Метою діяльності цих диверсійних груп є тероризування місцевого населення, зрив перемовин у форматі Україна – США – ЄС – РФ та знищення українських правоохоронців\”, – зазначили СБУ.

У відомстві зазначили, що здійснюють заходи з документування злочинної діяльності зазначених груп, а також інформують членів РНБО для використання цієї інформації під час широкомасштабної антитерористичної операції.

Українська правда