В Чернівцях вже одинадцять претендентів на мери

В Чернівцях вже одинадцять претендентів на мери   Станом на 18:00 29 квітня Чернівецькою міською виборчою комісії (МВК) отримано одинадцять заяв та пакетів документів на реєстрацію кандидатів на посаду Чернівецького міського голови, вибори якого відбудуться 25 травня 2014 року. Серед претендентів – одна жінка.

Як вже повідомляла Громадянська мережа ОПОРА, МВК 25 квітня вже зареєструвала п’ять кандидатів http://oporacv.org/v-chernivtsyah-zarejestrovani-pershi-5-kandydativ-u-mery/. Завтра, 30 квітня, на засідання члени комісії будуть розглядати заяви та пакети документів ще шістьох потенційних кандидатів. Комісія має прийняти рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації заявників як кандидатів на посаду Чернівецького міського голови.

В міській виборчій комісії спостерігачам ОПОРИ повідомили, що документи подали:

Віталій Мельничук (висуванець від міської ВО СВОБОДА),
Олексій Коломієць (висуванець від міського осередку УДАРу),
В’ячеслав Кишлярук (самовисуванець),
Ростислав Шерстюк (самовисуванець),
Ілля Горбатюк (висуванець міського осередку Партії ветеранів Афганістану),
Наталія Стручкова (самовисуванець).

Нагадаємо, документи на реєстрацію можна подати до 23:59 30 квітня. Також претенденти мають сплатити 4 500 грн. грошової застави.

Окрім того, вже другий день в Чернівцях спостерігається активність іншого потенційного кандидата на посаду мера, екс-секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина. На запитання спостерігача ОПОРИ щодо того, чи буде він подавати документи до виборчої комісії, він таку можливість не відкинув, наголосивши, що завтра, 30 квітня, ще є час.

Важливу інформацію про вибори, порушення під час виборчої кампанії, хід та результати кампанії зі спостереження можна знайти на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/
Детальніше:
Надія (Вірна) Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua
Назар Тимощук, координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, тел.: +38063 628 67 71, n.tymoshchuk(at)opora.org.ua

peredplata