Чернівецька ОПОРА відкрила гарячу лінію щодо порушень під час виборів

Чернівецька ОПОРА відкрила гарячу лінію щодо порушень під час виборів Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА відкрило гарячу лінію за номером 099 010 65 51, на котру мешканці Чернівецької області можуть повідомляти інформацію про порушення під час виборів.

Інформація, отримана за вказаним номером, буде передаватись довготерміновим спостерігачам, закріпленим за відповідними округами, для перевірки її достовірності. Також за вказаним номером телефону можна буде отримати консультацію щодо виборчого законодавства.

Гаряча лінія діятиме місяць – з 16 травня по 16 червня 2014 року.

Окрім того Громадянська мережа ОПОРА створила МАПУ ПОРУШЕНЬ http://map.oporaua.org/ Тут міститься інформація щодо порушень, які зафіксували спостерігачі ОПОРИ. В описовому текстовому форматі, з доказами у вигляді фото чи відео вона наноситиметься на Мапу.

Якщо виборець став свідком порушення та готовий повідомити про нього не анонімно, то кожен може заповнити форму в розділі ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ на сайті http://map.oporaua.org/ і поділитися важливою інформацією. Втім, ОПОРА, керуючись загальновизнаними принципами спостереження, ретельно перевірятиме ці дані і лише тоді зможе їх додати до Мапи. В день голосування та після підрахунку ОПОРА поінформує про результати виборів. ОПОРА здійснюватиме швидкий статистичний підрахунок голосів.