В Одесі \”замінували\” суд, який мав зупинити \”інавгурацію\” мера

В Одесі \”замінували\” суд, в якому представники кандидата в мери Едуарда Гурвіца планували зупинити вступ на посаду мера Геннадія Труханова.

Про це повідомляє \”Думська\”.

Інформація про мінування Приморського суду з\’явилася рівно в момент подачі та реєстрації позовної заяви про призупинення проведення позачергового засідання одеської міськради.

На цьому засіданні Геннадій Труханов урочисто вступив на посаду мера.

\”Миттєво з\’явилися відповідні служби, які провели тотальну евакуацію всіх, хто знаходився в суді, і таким чином робота суду була зупинена\”, – повідомив Сергій Терьохін, довірена особа Гурвіца.

Тому, як розповів Терьохін, вони \”фізично не змогли подати заяву у зв\’язку із зупинкою роботи суду\”.

\”У цей час на 12 годин було призначено початок проведення сесії міськради, де мало бути оголошення рішення міськвиборчкому і вступ на посаду Труханова\”, – розповів він.

Терьохін пояснив, що рішення про визнання переможцем Труханова та скликання міськради провели, \”не дочекавшись закінчення строків на оскарження результатів\”.

Повідомлення про мінування виявилося хибним.

Сам новообраний мер Труханов не захотів обговорювати поспішність свого вступу на посаду.
Труханов порекомендував поставити це питання секретарю міськради Олегу Бриндаку, пише \”048\”.

Також Труханов відмовився пояснити, чому в ніч на вівторок вже надрукували газету \”Одеський вісник\”, де Труханова оголосили мером, хоча останні протоколи були оприлюднені тільки за кілька годин до сесії.

Як відомо, ще в понеділок у Гурвіца заявляли про масові порушення під час виборів мера Одеси на користь Труханова.