Кордон України давно приватизований, проїзд КамАЗа зі зброєю коштує 100 тисяч доларів

Кордон України давно приватизований, проїзд КамАЗа зі зброєю коштує 100 тисяч доларівЗа 20 днів після перемоги Майдану з країни втекли 300 найвищих чиновників, вивезли завантажені майном машини, величезні гроші. Виникає запитання: чому прикордонники дозволили? Є такий старий єврейський анекдот. Коли почалася приватизація, прийшов єврей і каже: не треба мені нічого — ні заводів, ні фабрик. Я скромна людина: дайте один метр кордону, мені вистачить.

Наш кордон давно приватизований. Почалося з того, що поруч із прикордонниками з\’явився продажний митний апарат. Ці дві служби виконують різну роботу: прикордонник — перевіряє документи, пропускає чи не пропускає людей, а митник займається пропуском товару, де крутяться мільярди. От ситуація: прикордонник на зміну приїжджає \”Жигулями\”, а митник — крутою іномаркою. Перший їсть пельмені, а другий у магазині купує ананаси та ікру. Де справедливість? Прикордонники почали брати хабарі. Бо постійно разом — і бачать, хто як живе і що має.

Прикордонники зараз — заробітчани. Користуються і ситуацією на Сході України.

Кілька днів тому затримали генерала прикордонної служби за півмільйонний хабар. А начальник прикордонної служби Микола Литвин (рідний брат колишнього голови Верховної Ради Володимира Литвина. — \”ГПУ\”) досі на посаді. Навіть не виступив із заявою, з пропозицією переатестації прикордонників. Ні мур-мур. Чому? Бо боїться, що той генерал розкаже, кому в кабінет заніс ті гроші.

Дивіться, що відбувається в прикордонних округах Харкова та Луганська. Всі знали, що туди лізе ворог. Де камери, де мінні поля? Замість цього вільно проїжджають КаМАзи, цілі комплекси зброї. Їх же в кишені не провезеш. Техніка йде з Ростова, Бєлгорода і без перешкод потрапляє в Україну. У нас що, підземні переходи є на кордоні?

Розкажу про розцінки: КамАЗ зі зброєю — 100 тисяч доларів, вагон — 50 тисяч, один солдат — 5 тисяч. Звідки я це знаю? Маю джерело у відділі внутрішньої безпеки прикордонної служби. Там кажуть, якби вони підкорялися СБУ, з їхньою інформацією можна було б посадити дві третини офіцерського складу. Але відбувається по-іншому: когось упіймали, донесли начальству, а вони: та ти що, це ж скандал! І кладуть справу в сейф.

Найбільша ганьба — броньований джип від Жириновського з надписом ЛДПР. Може, він під землею пробрався? Та ні! Це зробили нахабно за великі гроші. Ну що ж ми з кордону посміховище робимо? Треба негайно змінити керівництво. І закрити кордон на замок. Керівництво зараз кричить, що кордон зачинений. Але ж ключик — у Росії.

Василь КОРЯК, Газета.ua

peredplata