Як вони виглядали

Як вони виглядалиНаш спеціальний кореспондент Ростислав Демчук передає з Нормандії:

-Вираз обличчя і поза часом говорять про справжній настрiй людини більше, ніж слова.

Зустріч світових лідерів на святкуванні 70-річчя англо-американської висадки в Нормандії дала психолiнгвiстам непоганий матеріал для аналізу.

Меркель – училка.

Ангела Меркель першою з колег зустрілася з Володимиром Путіним обличчям до обличчя після приєднання Криму до Росії.

Зверніть увагу: канцлер і президент вітаються на відстані витягнутих рук.

Це найхолодніше рукостискання Меркель, яке я бачив. А Володимир Путін виглядає напруженим, затиснутим і не в своїй тарілці.

Пані Меркель відома своєю схильністю до фізичних контактів з співрозмовниками. Вона любить обійматися, притискатися щокою до щоки, жартівливо боротися. Тут же ми бачимо суто офіційне рукостискання на максимально можливої дистанції, обопільно міцне, але партнери, швидше, демонструють один одному силу і рішучість стояти на своєму. Судячи з виразу обличчя Володимира Путіна, він не цілком впевнений, чого далі чекати від співрозмовниці.

Опущене підборіддя і, особливо, підняті брови Меркель – явні знаки несхвалення. Це типова міміка суворої вчительки.

Етикет і сердечність

Наступний знімок був зроблений, коли лідери готувалися до офіційної фотосесії.

Барак Обама і генерал-губернатор Нової Зеландії Джеррі Матепараі підтримують під руки британську королеву Єлизавету II, допомагаючи їй спуститися сходами, Ангела Меркель, на мить відірвавшись від бесіди, дивиться на це з співчутливим виразом обличчя, а Володимир Путін стоїть осторонь і дивиться вдалину перед собою з таким виглядом, ніби все, що відбувається його абсолютно не стосується.

Знімок вийшов неймовірно символічним, – зауважує мiй колега з ФБР-ЦРУ Джо Наварро. – Дружна компанія західних політиків, і Путін, що виглядає як скривджена дитина, якого однолітки не приймають в гру.

Крижаний душ

До самого останнього моменту спостерігачі ворожили, чи зустрінуться Володимир Путін і обраний президент України Петро Порошенко. Контакт стався. Але погляньте на позу і вираз обличчя Путіна!

У наявності відразу три ознаки відчуження: напівзакриті очі, стиснуті губи і з\’єднані кінці великих пальців, – вказує Джуді Джеймс. – Усім своїм виглядом Путін показує, що не розраховує почути нічого цікавого для себе і нетерпляче чекає, коли співрозмовник відв\’яжеться. Петро дивиться на Путiна роздратовано. Як лIкар психлiкарнi на агресивного шизофенiка.

Щире веселощі

Останнє фото, привернула увагу експертів – єдине, на якому немає Володимира Путіна.

Ймовірно, Барак Обама сказав принцу Чарльзу щось дійсно смішне, але, крім цього, відразу видно, що двоє чоловіків один одному симпатичні.

Обама показує пальцями собі на голову, як нерідко роблять люди, що розповідають анекдот, а широка посмішка взагалі-стриманого британського спадкоємця доводить, що жарт йому сподобався. Анекдот був про Путiна.

Новини Партнерів