Українці масово спамлять сторінку Меркель у Facebook: \”Дякую, пані Ріббентроп\”

Українці масово спамлять сторінку Меркель у Facebook: "Дякую, пані Ріббентроп" Українські користувачі Facebook почали флешмоб на сторінці німецького канцлера Ангели Меркель, обурені її переговорами з російським президентом Володимиром Путіним.
Під записами на сторінці Меркель з\’явилися десятки тисяч коментарів, більшість з яких складаються з трьох слів: Danke, Frau Ribbentrop («Спасибі, пані Ріббентроп»). Таким чином українці порівнюють Меркель з міністром закордонних справ фашистської Німеччини Йоахімом фон Ріббентропом, який в 1939 році разом з народним комісаром закордонних справ СРСР В\’ячеславом Молотовим підписав у Москві таємний додатковий протокол до договору про ненапад між СРСР і Третім Рейхом (Пакт Молотова – Ріббентропа), що описує розділ «сфер інтересів» держав у Прибалтиці і Польщі, повідомляє medialeaks.ru. Флешмоб вийшов за межі Facebook, користувачі прагнуть вивести хештег #DankeFrauRibbentrop в тренди Twitter. У соцмережах з\’явилося безліч записів, присвячених «Frau Ribbentrop». Крім короткої фрази з трьох слів на сторінці Меркель можна часто зустріти англомовний текст із закликом не довіряти Путіну і не вірити в етнічну природу конфлікту в Україні. В неділю канцлер Німеччини провела переговори з Володимиром Путіним в Бразилії, після чого політики невимушено спілкувалися під час фінального матчу чемпіонату світу з футболу.
Після розмови з Путіним Меркель заявила про необхідність переговорів між Києвом і бойовиками, що і викликало обурення українців.

peredplata