ВК «НАСТУП»: ВГО «Народна Рада» – провокація Віктора Медвечука

ВК «НАСТУП»: ВГО «Народна Рада» - провокація Віктора Медвечука Протягом цього тижня в ЗМІ активно розповсюджується провокативна інформація щодо необхідності відновлення переговорів із сепаратистами.

Ми, активісти ВК «НАСТУП» переконані, що таким чином українців вводять в оману, маніпулюючи фактами масової підтримки ідеї переговорів із терористами бутафорними громадськими організаціями на чолі із ВГО «Народна Рада».
Ми заявляємо: ВГО «Народна Рада» – це черговий проект Медвечука, провокація, націлена на поглиблення протистояння у країні та створення видимості у необхідності прецеденту самих переговорів. Ця організація не має навіть власної структури, а заявлена підтримка буцімто майже 5-ма тисячами громорнагізацій – звичайний фарс.
Ми переконані: жодних переговорів із сепаратистами сьогодні бути не може.
Нагадаємо, що ВГО «Народна Рада» була створена відомою в Україні аферисткою – Надією Лукашевич, котра «прославилась» через скандал із підробкою підпису Президента та різноманітними фінансовими махінаціями.
Саме Надія Іванівна в 2003 році створила так зване «широке» громадське об’єднання з під назвою ВГО «Народна Рада», котра є абсолютно бутафорним проектом та не користується підтримкою громадських організацій.
До слова, у 2012 році на виборах до Верховної Ради Віктор Медведчук вже залучав цю організацію до «взаємовигідної» співпраці, на що остання з радістю погодилася. Сьогодні виглядає так, що ця співпраця між ними активно продовжується.
Ми звертаємось до Президента Порошенка: В. Медвечука та Н. Шуфрича сьогодні потрібно, як мінімум, негайно заарештувати, а ще краще – розстріляти за законами військового часу.
Не можна допускати, щоб зрадники України, зокрема і ВГО «Народна Рада», й надалі вільно проводили підривну діяльність, в тому числі і інформаційну, та задурювали голови сотням українців.
Голова ВК «НАСТУП» Р. Секела

Новини Партнерів