Сєвєродонецьк звільнено від бойовиків – Аваков

Місто Сєвєродонецьк Луганської області звільнено від бойовиків. Про це написав на своїй сторінці у Twitter міністр МВД Арсен Аваков. \”Сєвєродонецьк з нами\”, – написав міністр.

Сєвєродонецьк звільнено від бойовиків - Аваков

REUTERS

Наразі силовики взяли під контроль усі життєво важливі об’єкти міста. За словами начальника УМВС України в Луганській області Анатолія Науменка, правоохоронці взяли під свій контроль будівлю міської ради, міськвідділу міліції та місцевого управління по боротьбі з організованою злочинністю, а також будівлю Управління СБУ. «На одному з об’єктів силовики виявили тіла двох розстріляних громадян.

Крім того, були звільнені четверо заручників, мешканців сусідніх районів, які провели в полоні близько місяця. Найстаршому з них – 57 років, наймолодшому – 21 рік. Звільнені повідомили, що терористи піддавали їх тортурам», – повідомив Науменко. Він зауважив, що зі звільненими громадянами проводяться необхідні слідчі дії.

«Правоохоронці з’ясовують всі обставини їх потрапляння та перебування в полоні», – зазначив Науменко.

Нагадаємо, вчора українська армія взяла під контроль 2 важливі населені пункти та звільнила Дзержинськ та Рубіжне, Соледар.
УНІАН