УРЯД ПОДАВ У ВІДСТАВКУ

УРЯД ПОДАВ У ВІДСТАВКУУряд під головуванням прем\’єра Арсенія Яценюка подає у відставку.

Про це заявив прем’єр Арсеній Яценюк.

Він заявив, що після розпаду коаліції, в нього лишається два варіанти.

\”Розпалась одна коаліція. Прем\’єр розпочинає процедуру формування нової коаліції. це означає, що він має взяти в коаліцію комуністів і регіонів. Я це не зроблю ні за яких обставин\”, – заявив він.

\”Другий – якщо немає нової коаліції, а чинна розпалася, уряд і прем\’єр зобов’язані подати у відставку. Я заявляю про відставку у зв’язку з розпадом коаліції і блокуванням урядових ініціатив\”, – заявив Яценюк.

\”Так, більшість людей хоче дострокових парламентських виборів. І ми хочемо. Тільки є одна важлива річ. в чому різниця між національним лідером і політиканом. Різниця в тому, що національний лідер бере на себе відповідальність\”, – зазначив він.

Яценюк підкреслив, що \”розвалена коаліція має сьогодні наслідок – закони, які б заповнювали дохідну частину бюджету, провалені\”. \”Хто ж хоче йти на вибори і одночасно голосувати за непопулярні закони?\” – обурився він.

\”У нашого уряду зараз немає відповіді на питання, чим платити зарплату, чим мені завтра вранці заправити БТРи, чим за які гроші, як утримувати армію і збройні сили, як не деморалізувати дух десятків тисяч людей, які не сидять у залі, а там в траншеї під кулями\”, – зазначив прем\’єр.

\”Те, що розпалась коаліція, що не проголосовані закони і немає чим платити солдату, міліціонеру, лікарю, заправити БТР, не прийнято рішення, щоб заповнити українські газосховища і перезимувати, щоб звільнитися від російської газової залежності, це неприпустимо\”, – зазначив він.

\”Після того, коли розпалась коаліція, коли провалили закон по ГТС, всі ж все розуміють, дорогі друзі. Ми вперше хотіли допустити справжні європейські й американські кампанії і виключно з дозволу ВР України до управління ГТС і то тільки на 49%, труба в державній власності, контрольний пакет в державласності, і навіть це рішення завалили\”, – зазначив він.

\”За що мені найбільше боляче, що зараз оплески в Державній думі Російської Федерації. От хто зараз виграв, от хто сьогодні святкує і от хто сьогодні буде банкувати\”, – обурився Яценюк.

Згідно з законодавством, після заяви прем\’єра, відставку уряду має проголосувати Верховна Рада. Лише в такому випадку весь уряд разом із головю Кабміну йдуть у відставку.

Українська правда

peredplata