Це кінець! Придушити повстання в Сибіру буде просто неможливо! У Росії можуть утворитися з десяток нових держав

Це кінець! Придушити повстання в Сибіру буде просто неможливо! У Росії можуть утворитися з десяток нових державСибір займає 73,6% території Росії. Заселеність території не надто густа, а села і селища міського типу розкинуті по всій території. Якщо марш за федералізацію пройде вдало, то у лісовий, східної та західної Сибіру можуть з\’явитися з десяток нових самопроголошених держав.

Саме з-за цього Роскомнагляд і Кремль цілодобово фільтрує інформаційний простір по всьому СНД.

Кремль розуміє, що придушити повстання буде просто неможливо. Пише аналітик сайту ELISE.COM.UA Валентин Іванов.

«Організатори акції за федералізацію продумали її дуже чітко. Акції спочатку розгорнуться в малих містах Сибірського федерального округу Алтайського краю: Зміїногорском, Яровому, Славгороді і Заринском. У цих невеликих містах Сибіру люди живуть дуже бідно в той час як звідси до Москви переправляють сотні мільйонів рублів. Варто зауважити, що правоохоронці будуть підтримувати людей а не Путіна, оскільки населення цих міст не перевищує 30.000 чоловік. Тобто: кум, брат, сват … Потім акції ймовірно перекинуться на Новоалтайськ а вже потім на Рубців, Бійськ і Барнаул.

Ці міста Сибірського Федерального округу розкинуті на величезній території Алтайського краю. За ними підуть Бурятія, Забайкальський край, Іркутська область, Кемеровська область, Новосибірськ, Красноярськ, Тува, Омськ, Хакасія … Ви уявіть собі скільки сил треба для того, щоб придушити масові акції протесту на території площею 12,6 млн.кв . км.? Це просто зі світу фантастики!!!

Також зауважу, що понад 600 міст у Сибіру з населенням не більше 40.000. Це міста, де всі брати і сестри і 90% з них згодні, що «Досить годувати Москву».

Якщо акції протесту 17 числа пройдуть вдало, а вони пройдуть вдало, оскільки Кремль і донині не знає як поведуть себе бідні міста де чисельність правоохоронців у сотні разів менше числености жителів.

Ось чому Кремль заметушився … Вони добре розуміють, що Сибір втрачена. Однак слід зауважити, що Сибірський Федеральний округ ризикує перетворитися в десятки самопроголошених держав …

Одним словом, «Великий Путін» переграв сам себе, Сибір втрачена.