Україна виставляє санкції проти Росії

Україна виставляє санкції проти РосіїУкраїна найближчим часом має посилити свій захист від негативного інформаційного впливу російських ЗМІ, зміцнити кордон із Росією, а також заявити про бойкот всіх міжнародних заходів на території РФ.

Про це пише видання \”Фокус\” з посиланням на рекомендації Мінекономрозвитку і торгівлі.

Так, Україна введе персональні санкції. Вони стосуватимуться росіян, які прямо або опосередковано підтримують терористів. Їм заборонять в\’їзд до України, а їхні активи, включаючи банківські рахунки в нашій країні, швидше за все, заморозять.

\”Найжорстокіші дії уряду будуть співзвучні з санкціями третього рівня США і ЄС. Під забороною повинні опинитися підприємства військово-промислового комплексу Росії, що мають інтереси в Україні. Вітчизняним компаніям заборонять будь-які операції з такими фірмами. Під санкції можуть потрапити страхові компанії і банки з російським капіталом\”, – пише видання.

Крім того, як повідомляється, якщо будуть запроваджені перелічені вище обмеження, український Кабмін, швидше за все, піде шляхом Заходу, який вже ввів санкції проти \”Сбербанка России\” (Україна) та \”Промінвестбанку\”. У цьому списку санкцій може виявитися й інший фінансовий гігант – ВТБ.

Сукупний розмір активів цих банків, за даними НБУ, становить близько 12% всього банківського ринку.

Крім того, обговорюється також можливість заборони російським компаніям брати участь у приватизації і державних тендерах.

\”Із зробленого – Кабмін відмовився від поставок до Росії продукції, яку можна використовувати для виготовлення зброї… Держагентство з питань кіно наприкінці липня не допустило до прокату два російських фільми: \”Поддубный\” і \”Белая гвардия\”\”, – йдеться в статті.

Нагадаємо, сьогодні прем\’єр-міністр Арсеній Яценюк заявить про санкції за фінансування і підтримку тероризму в Україні.

Джерело