Януковичу на Хеловін принесли ананаси + ФОТО

Януковичу на Хеловін принесли ананаси + ФОТОАктивісти Комітету учасників помаранчевої революції провели Хеловін біля Адміністрації президента. Затримані троє: Сергій Мельниченко, Вадим Лісовий і Павло Целовальников, повідомляє блогер Олена Білозерська.

Замість гарбузів були ананаси (бо \”Спасибі мешканцям Донбасу за ананаса\”), люди були вдягнені – хтось у роби в`язнів, хтось в балахони катів. Тримали гасла: \”Спасибо жителям Донбасса!\”, \”Welcome to hell!\” і \”Ешь ананасы, рябчиков жуй, день твой последний приходит, буржуй!\”.

Найцікавіше, зазначає автор з посиланням на свого співрозмовника, що ідея акції виникла буквально за годину до проведення, активісти сконтактувалися телефоном, швидко з`їхалися. А на Банковій на них …уже чекав автобус \”Беркуту\” і підполковник Бойко (заступник начальника міського управління охорони громадського порядку), який сказав: \”Ми вам не дамо провести акцію\”.

\”А хіба ми плануємо якусь акцію?\” – запитали КУПРівці.

Януковичу на Хеловін принесли ананаси + ФОТО

\”Так, плануєте. Акцію з екзотичними фруктами\”.

В результаті до АП активістів не підпустили, акцію провели біля пам`ятника Франку.

Януковичу на Хеловін принесли ананаси + ФОТО

Єдине пояснення, яке бачать організатори Хеловіну на Банковій: телефони прослуховувались. \”Щоправда, на місці були кореспонденти кількох видань, яких запросили самі активісти. Теоретично, у якійсь редакції міг сидіти стукач\”, резюмує блогер.

УНІАН

Світлини блогера Олени Білозерської

peredplata