\”Гуманітарний конвой\” РФ пограбував стратегічні заводи України – прес-центр АТО

"Гуманітарний конвой" РФ пограбував стратегічні заводи України - прес-центр АТОПовідомляється, що \”гумконвой\” пограбував завод Мотор Січ.

В місті Ровеньки, що на Луганщині, було встановлено скупчення на автобазі близько 40 броньованих машин: 3 ЗРК типу \”Стріла-10\” та до 500 найманців незаконних збройних формувань.

Як повідомляє прес-центр АТО, не виключається, що зазначений особовий склад прибув як \”гуманітарний конвой\” і \”грабує стратегічні заводи України\”.

\”У результаті високоточного удару Збройних Сил України по виявленому об\’єкту в місті Ровеньки, розвідкою підтверджено повне знищення бази терористів. Мирні мешканці не постраждали\”, – йдеться в повідомленні прес-центра.

Також силами АТО в районі Тореза з 16 серпня були виявлені вантажівки білого кольору, що підтверджено даними космічної розвідки.

\”Дані транспортні засоби, під виглядом \”гуманітарної місії\” вивозять з одного з філіалів заводу Мотор Січ обладнання, що виготовляється тільки в Україні. Такі ж крадіжки відбуваються в інших містах, що нині підконтрольні ДНР\”, – йдеться в повідомленні.

Водночас, в місті Свердловськ вже з\’явилися точки з продажу тієї ж \”гуманітарки\”. \”Скажімо, пачка солі коштує не менше 10 гривень. А в Леніно вантажівки з тієї ж колони зупиняються біля моргів де знаходяться тіла офіцерів російської армії\”, – наголосили в прес-центрі АТО.

Раніше в РНБО також повідомили, що у КамАЗи \”гумконвою\” РФ вантажать обладнання військових заводів. Частина вантажівок використовується для вивезення обладнання українських військових підприємств.

peredplata