Російський \”гуманітарний конвой\” у повному складі залишив територію України

Російський "гуманітарний конвой" у повному складі залишив територію УкраїниВодночас, російські військові не дозволили українським прикордонникам оглянути вантажівки.

Зі східних областей України виїхали 184 російські вантажівки, які ввозили \”гуманітарку\”, але українським прикордонникам російські військові у пункті пропуску \”Ізварине\” не дозволили їх оглянути. Про це повідомив спікер РНБО Андрій Лисенко.

\”Станом на 13.00 з території України виїхало 184 вантажівки. Проте наших представників на огляд цих вантажівок не допускають\”, – сказав Лисенко.

Водночас він зазначив, що невідомо, скільки саме вантажівок вчора із Росії заїхало в Україну та скільки досі залишаються на її території. Тим часом, у МЗС РФ заявили про факт повернення всього конвою з російської гуманітарною допомогою з території України.

\”Російський гуманітарний конвой залишив територію України та перебуває на території РФ\”, – заявила заступник директора департаменту інформації і друку МЗС РФ Марія Захарова.

Нагадаємо, російська колона вантажівок із так званою \”гуманітарною допомогою\” у п\’ятницю вторглася без згоди України в Луганську область. ЄС і НАТО та Меркель з Обамою вже засудили це вторгнення.

Джерело

peredplata