Росія вторглась, її мета з\’єднатись з Кримом по суходолу – \”Нью-Йорк Таймс\”

Росія вторглась, її мета з'єднатись з Кримом по суходолу - "Нью-Йорк Таймс"Кореспондент \”Нью-Йорк Таймс\” у Новоазовську Ендрю Креймер повідомляє, що до південно-східної України вдерлись російські війська. Публікація у зазначеному виданні повідомляє, що під натиском російських танків, артилерії та піхоти українські військові у вівторок змушені були відступити у Новоазовську.

Ендрю Креймер також повідомляє, що деякі українські солдати відмовляються виконувати накази командування.

\”Командир підрозділу, який є частиною 9-ї бригади з Вінниці, кричав на чоловіків, намагаючись розвернути їх. Жодного результату. Зрештою він сказав усім, хто відмовляється воювати – відійти від решти. Відступило 11 осіб – решта повернулись до міста\”, – описує випадок у Новоазовську Креймер.

За словами репортера, окремі групи військових у вівторок \”хаотично тікали\”.

Видання зазначає, що бригада з Вінниці раніше прийняла бій з російськими частинами поблизу Новоазовська, але пізніше відступила на захід від міста.

Матеріал у \”Нью-Йорк Таймс\” зазначає, що на думку деяких західних офіційних осіб \”наступ Росії на південному-сході може бути частиною стратегії Росії отримати сухопутний доступ до Криму\”.

Раніше кореспондент новинної агенції Франс Прес Марія Антонова повідомила у Twitter, що під час подорожі від Новоазовська до Донецька через Старобєшеве група журналістів цього ЗМІ не побачила жодних слідів української армії, лише покинуту зброю.

Джерело

Новини Партнерів