У Тернопільській області мати чотирьох дітей замовила вбивство чоловіка

У Тернопільській області мати чотирьох дітей замовила вбивство чоловікаУ Тернопільській області правоохоронці попередили замовне вбивство трьох людей.
Як повідомили у Відділі громадських зв\’язків обласного управління внутрішніх справ, 35-літня тернополянка, мати чотирьох дітей, після розлучення з-за ревнощів вирішила вбити свого чоловіка, а також його нову дружину і її батька. Через свого знайомого, раніше неодноразово судимого, вона знайшла найманого вбивцю. Жінка пообіцяла заплатити йому по 8 тис. грн. за кожну жертву.

При цьому замовниця поставила умову, що першою необхідно вбити господарку будинку. Вона також дала адресу, де жив її колишній чоловік, фото жертв і план будинку. При виконанні замовлення заплатила аванс у 2,5 тис. грн.

Коли про заплановане напад стало відомо працівникам обласного УБОЗ, вони домовилися з потенційними жертвами розіграти вбивство і розбійний напад на будинок.

Після цього замовниці були надані фото, з яких випливало, що всі замовлені нею люди загинули. Жінка відразу заплатила інші обіцяні гроші. У цей момент її затримали оперативники УБОЗ. За фактом організації вбивства слідчими обласного управління міліції порушено кримінальну справу за п. 11 год. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.
Замовниця злочину арештована.

peredplata