Регіони рулять. Виборів не буде

Регіони рулять. Виборів не будеНа адресу Чернівецької міської ради надійшов лист Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України наступного змісту:

«Ваше звернення до Голови Верховної Ради України В.Литвина з проханням призначити позачергові вибори Чернівецького міського голови у зв\’язку з достроковим припиненням його повноважень за рішенням Чернівецької міської ради було за належністю розглянуто в Комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. За наслідками розгляду інформуємо про таке.

Насамперед хочемо поінформувати, що народним депутатом А.Яценюком 5 квітня 2011 року у Верховній Раді України був зареєстрований проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Чернівецької міської ради та Чернівецького міського голови (реєстр. № 8342). Проектом Постанови пропонувалося призначити на 19 червня 2011 року позачергові вибори Чернівецької міської ради та Чернівецького міського голови у зв\’язку з достроковим припиненням повноважень міського голови за рішенням відповідної ради та у зв\’язку з неодноразовими грубими порушеннями норм

Конституції та законів України з боку депутатів Чернівецької міської ради.

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, до предмету відання якого належать питання виборів та референдумів в Україні, на своєму засіданні 6 квітня 2011\” року ухвалив рішення, яким рекомендував Верховній Раді України прийняти в цілому зазначений проект Постанови.
Проте, під час голосування в сесійній залі 7 квітня 2011 року проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Чернівецької міської ради та Чернівецького міського голови, поданий народним депутатом А.Яценюком, не набрав необхідної кількості голосів на свою підтримку і, таким чином, був відхилений.

Відповідно до частини другої статті 107 Закону України \”Про Регламент Верховної Ради України\” відхилений Верховною Радою законопроект або законопроект, що повторює його за суттю, не може бути внесений на поточній та наступній за нею позачерговій сесіях Верховної Ради відповідного скликання.

Отже, питання про призначення позачергових виборів Чернівецького міського голови може бути розглянуто повторно на наступній сесії Верховної Ради України».

Голова комітету

О. Омельченко

Клацніть на зображення для збільшення

Регіони рулять. Виборів не буде
Регіони рулять. Виборів не буде