Порошенко з Путіним можуть зустрітися в Мілані 16-17 жовтня

Під час форуму Європа-Азія, який відбудеться в Мілані наступного тижня, імовірна зустріч президентів України та Росії, хоча остаточної домовленості про неї ще немає.

Про це повідомляють російські ЗМІ та джерела \”Європейської правди\” в МЗС.

Відомо, що 16-17 жовтня запланований візит Володимира Путіна до Італії. Раніше \”Європейська правда\” повідомляла про протести європейських політиків з цього приводу.

В четвер помічник президента Росії Юрій Ушаков підтвердив наміри щодо такого візиту. \”Наступного тижня відбудеться візит президента РФ до Італії для участі в саміті ASEM, у зв\’язку з цим планується низка зустрічей із західними партнерами, на яких українська тематика буде ключовою\”, – заявив російський дипломат, якого цитує ИТАР-ТАСС.

\”Не виключена зустріч і в нормандському форматі – Путін, Меркель, Олланд, Порошенко\”, – додав він.

Джерела ЄвроПравди в українському дипкорпусі підтверджують плани щодо візиту Порошенка в Мілан для зустрічі з Путіним. Водночас один зі співрозмовників зазначив, що остаточне рішення ще не ухвалене. У разі підтвердження поїздки не виключено, що в Італіїї, окрім багатосторонньої зустрічі, відбудуться переговори президентів України та Росії віч-на-віч.

Як відомо, остання зустріч президентів Росії та України відбулася в Мінську 26 серпня.

Тоді глави держав спілкувалися сам на сам, а також у присутності європейських посередників.
УП

peredplata