В області зібрано 13 тисяч підписів до європейських інституцій на підтримку Юлії Тимошенко

В області зібрано 13 тисяч підписів до європейських інституцій на підтримку Юлії Тимошенко13 тисяч буковинців та 564 депутати усіх рівнів поставили свої підписи під зверненням до європейських інституцій на підтримку Юлії Тимошенко від партії ВО \”Батьківщина\”.

Депутати місцевих рад Буковини та її мешканці висловили глибоке обурення несправедливим, нечесним, заангажованим, неправосудним та абсурдним вироком, яким влада намагається заплямувати репутацію Юлії Тимошенко. Переконані, що це не є вирок особі, це не є навіть вирок політичній силі та її політичному лідеру. Це вирок усій державі та усьому українському народу!

Голова обласної партійної організації ВО \”Батьківщина\” Іван Мунтян додає: \”Наші депутати активно відгукнулися на цю ініціативу і довели, що випадкових людей в партії немає і ми всі турбуємося про долю нашого лідера і відстоюємо її до останнього усіма можливими способами. Ми продовжуємо наголошувати, що \”Батьківщина\” сильніша, ніж будь-коли, ми не припиняємо боротьбу і перемога за нами. Ми розуміємо, що своїми підписами люди протестують проти існуючої тоталітарної влади і підтримують Юлію Тимошенко, і ми не можемо їх розчарувати\”.

Також на Буковині почалась масштабна акція збору підписів щодо відставки В.Януковича та розпуску Верховної ради України. Наразі вже 3,5 тисячі громадян підтримали цю ініціативу, виступаючи цим самим проти підвищення пенсійного віку, збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги, проти скорочення соціальних пільг, утисків свободи слова, придушення підприємництва, проти політичних репресій та переслідування опозиції.