Спроба влади реалізувати у Новодністровську «чернівецький сценарій» не пройшла

Спроба влади реалізувати у Новодністровську «чернівецький сценарій» не пройшлаНамагання висловити недовіру міському голові Новодністровська є відпрацюванням сценарію, який Партія регіонів реалізує в Чернівцях. Влада хоче позбутися ще одного мера, який робить реальні справи для покращення життя в місті й не дозволяє «бізнесменам» при владі розтягнути місто по шматках.

29 червня на сесії Новодністровської міської ради 19 депутатів з 28 присутніх при загальному складі ради в 30 депутатів проголосували за висловлення недовіри міському голові Руслану Панчишину, який переміг на виборах від партії «Фронт Змін». Рішення про недовіру підтримали депутати від Партії регіонів, «Батьківщини», «Сильної України» та УНП.

«Фронт Змін» заявляє, що прийняте депутатами рішення було ухвалене з грубими порушенням регламенту міської ради, а тому жодних юридичних наслідків мати не може. Голосувалося це рішення «з голосу», без дотримання відповідної процедури (такі рішення мають ухвалюватися шляхом таємного голосування) та не набрало двох третин голосів від повного складу ради, як того вимагає законодавство та регламент.

Висловлені під час сесії претензії представників провладної більшості до міського голови є абсолютно надуманими. Адже саме за головування Руслана Панчишина у Новодністровську розпочалися позитивні зміни в розвитку соціальної сфери та комунального господарства міста:

· за 6 місяців у місті видано 10 квартир черговикам – чого не було за попередніх 5 років;

· збудовано 15 дитячих майданчиків;

· почалася реконструкція дахів 20 багатоповерхових будинків за позабюджетні кошти;

· місто включене у перелік туристичних маршрутів загальнонаціонального рівня;

· мер добився, щоб генеральний підрядник будівництва ГАЕС, навколо якої будувалося місто, був зареєстрований у Новодністровську, сплачував тут податки і працював на міський бюджет.

Ініціативи опозиційної до провладної більшості мера весь час натикаються на її спротив. Так мер знайшов можливість залучити інвестиції для будівництва економічних котелень в місті. Це став би перший в області подібний енергозберігаючий проект. Проте на позаминулій сесії депутати відхилили його лише через те, що це була ініціатива «опозиційного мера».

Тепер влада Сокирянського району, яку очолює «професійний перебіжчик» – колишній БЮТівець, а нині ставленик Партії регіонів Василь Козак, розгорнула кампанію з дискредитації мера, який представляє опозиційну партію «Фронт Змін» і якому віддали свої голоси більшість жителів міста.

Не в змозі завоювати довіру людей реальними справами, влада намагається підмінити волю виборців рішеннями підконтрольних «кнопкодавів».

«Фронт Змін» не допустить знищення принципів місцевого самоврядування. Партія відстоюватиме право людей на вибір та достойне життя.
Джерело frontzmin.org