Адвокат Савченко: Надія сказала, що хоче померти

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін написав відкритого листа президенту Росії Володимиру Путіну із закликом звільнити ув\’язнену українку

Адвокат Савченко: Надія сказала, що хоче померти

У своєму зверненні, яке адвокат оприлюднив на своїй сторінці у \”Фейсбуці\”, Фейгін нагадав, що термін відмови Савченко від їжі \”наближається до 45 днів\”, передає Еспресо.TV.

\”Це багато, дуже багато. Лякає те, що в останньому моєму з нею спілкуванні у в\’язниці я прямо почув про її бажання померти. … Звернутися до вас мене змусила винятковість ситуації, у якій опинилася моя підзахисна … Ми можемо і далі вкотре вислуховувати стандартне \”суд розбереться\”, але часу катастрофічно не вистачає\”, – зазначив адвокат.

За словами Фейгіна, \”у зазначеній справі здатний розібратися навіть недорозвинений студент, не кажучи вже про слідчу групу СК РФ. Процесуального матеріалу, який дозволив би зробити обґрунтований висновок про роль Савченко в подіях, в яких її звинувачують, більш, ніж достатньо\”.

\”Суд не розібрався з викраденням Савченко, не розібрався з обґрунтованістю її арешту, не розібрався з обвинуваченням. … Я звертаюся до вас за тим самим – за законом і справедливістю. Справа публічна, я б навіть сказав – закордонно публічна, і тому таємного способу \”усе порішати\” вже немає. Вам, як юристу, добре відомо одне банальне правило – \”коли не знаєш як вчинити, роби по закону\”, – підсумував Фейгін.

Нагадаємо, раніше спікер Держдуми Росії Сергій Наришкін заявив, що нардеп, член делегації ПАРЄ від України Надія Савченко буде звільнена, тільки якщо суд не встановить її провину.

Савченко у московському СІЗО №6 голодує понад 40 днів, її життя підтримується періодичним крапанням глюкози.

Адвокат Савченко Марк Фейгін наполягає, що Кремль має відпустити невинну Савченко. За його словами, якщо Савченко не відпустять на сесію ПАРЄ 26 січня, \”далі я обіцяю масу неприємних сюрпризів Кремлю\”.

На 26 січня запланована глобальна акції підтримки Надії Савченко.