Московський суд продовжив термін арешту Савченко

Басманний суд Москви продовжив термін арешту української льотчиці і народного депутата Надії Савченко до 13 травня.

«Залишили під вартою. Ну немає в Росії суду», – написав адвокат Марк Фейгін.

Інший адвокат Савченко Микола Полозов заявив, що захист оскаржить продовження арешту.

Московський суд продовжив термін арешту Савченко

Як повідомляє Радіо Свобода, Савченко поскаржилася, що в суді їй не дали води, незважаючи на те, що вона голодує. Крім того, вона заявила про негідне ставлення конвою до неї і її матері.

На сьогоднішньому засіданні суду Савченко вкотре відкинула всі звинувачення на свою адресу і заявила, що продовжить голодування, яке вона тримає вже 60-ий день. Заходячи до зали суду у супроводі озброєної охорони з собакою, вона вигукнула: «Слава Україні».

Один із адвокатів Савченко Ілля Новіков просив суд звільнити льотчицю з-під варти, висловивши побоювання за її життя в разі подальшого перебування під арештом. «Вона не в тому стані, що прожити так ще три місяці», – сказав Новіков.

Слідство наполягало на продовженні арешту.

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі. У липні минулого року її взяли під варту в Росії після того, як її, захоплену в полон сепаратистами, перевезли через кордон і передали російським силовикам.

За даними захисту, вона не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила в полон до їхньої смерті.

За інформацією адвокатів, наприкінці січня слідчі повідомили Савченко про відкриття проти неї нової кримінальної справи – про незаконний перетин кордону.

peredplata