Порошенко звільнив Коломойського

Порошенко звільнив КоломойськогоПрезидент України Петро Порошенко звільнив Ігоря Коломойського з посади голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Про це йдеться в Указі Президента №173/2015.

\”Звільнити КОЛОМОЙСЬКОГО Ігоря Валерійовича з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації\”, — йдеться в повідомленні.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Порошенко задовільнив прохання самого Коломойського і підписав Указ на зустрічі з ним.

Президент наголосив на тому, що Дніпропетровщина має залишатися надійним захисним рубежем на Сході України.

Маємо забезпечити мир, стабільність та спокій. Дніпропетровщина повинна залишатися бастіоном України на Сході, захищати мир та спокій громадян,
— сказав Петро Порошенко.

За словами Глави держави, виконуючим обов\’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації буде призначено Валентина Резніченка.

Нагадаємо, Коломойський не може змиритися з втратою контролю над державними підприємствами. Тож він спочатку звіз озброєну охорону до \”Укртранснафтогазу\”, а пізніше до \”Укрнафти\”. За останні дні він встиг образити журналіста і отримати за це догану від Президента, а також досить у нахабній формі поспілкувався з нардепом Мустафою Найємом.

Джерело

peredplata