Янукович перебуває у Криму, у нього дійсно інфаркт – ЗМІ

Віктора Януковича-молодшого все-таки поховали у понеділок на Братському кладовищі в Севастополі.

Про це \”Вістям\” повідомило джерело в церковних колах.

Янукович перебуває у Криму, у нього дійсно інфаркт - ЗМІ

\”Похорони дійсно були на території Свято-Нікольського храму-пам\’ятника. На них прийшли родичі загиблого. Вони кажуть, що він не встиг вибратися з потопаючої машини, бо рятував друзів\”, – сказав співрозмовник.

За його словами, екс-президент зараз перебуває в Криму, і у нього дійсно інфаркт.

\”Людмила Янукович останнім часом живе в Криму\”, – говорить джерело.

Підтверджує похорони і екс-префект північного адмінокруга Москви Олег Мітволь: \”Так, похорони відбулися. За моїми даними, Янукович-молодший жив чи то на півдні Росії, чи то в Криму і нічим, крім автохоббі, не займався\”.

Офіційно факт похорону в Криму не підтверджують ні в Україні, ні в Росії.

У вівторок на кладовищі можна було вільно пройти. Зона біля храму обгороджена, ворота закриті, але стінка низька. Там знаходиться могила. Фотографувати не забороняють.

\”Там, правда, чергує якийсь дядько, він стежить, щоб ніхто на могилу не робив замах з метою вандалізму, – попереджає севастополець Павло Ручко. – Незважаючи на те, що свіжа могила стоїть без таблички, її вже всі називають могилою Януковича-молодшого \”.

\”Ви помолитися сюди прийшли? Місця багато – можете в храм зайти або просто погуляти, а туди йти не треба\”, – настоятель храму отець Георгій несхвально хитає головою, а говорити про похорони відмовляється. Хоча він і проводив відспівування.

Працівник кладовища розповів журналістам видання, що в останній рік тут майже нікого не ховали.

\”Раніше за $ 5-6 тисяч домовитися можна було, а зараз проблематично. Привозять відомих ветеранів-чорноморців, городян іменитих. Але на храмовій частині цвинтаря, де свіжа могила, вже давно нікого не ховали\”, – розповів роботяга.

Судячи з переконливо обгородженої ділянки, де похований молодший Янукович, тут зарезервували місця під додаткові могили.

\”Саме мати наполягла відгородити ділянку побільше і вже сказала, щоб її теж поховали поряд із сином\”, – розповіло джерело в севастопольській мерії.

За однією з версій, мати живе в Балаклаві. За іншою – близько Ялти. Звідти на похорон і добиралася сім\’я.

\”У понеділок їхав на автобусі з Ялти до Севастополя і при виїзді бачив кортеж з позашляховиків\”, – розповів севастополець Сергій Нахімов.

Як повідомляє \”Обозреватель\”, до могили приїжджали Олександр і Людмила Янукович. Старший син екс-президента заявив російській \”Комсомольській правді\”, що брата поховали тут, тому що любив Крим, Севастополь, часто бував у храмі і мамі легше буде відвідувати сина. З приводу безіменній могили пояснив: \”Скоро поставимо там табличку з гравіюванням, пам\’ятник\”. Ще старший син екс-президента хоче в Криму пам\’ятник \”Беркуту\”.

Нагадаємо, в Севастополі 23 березня попрощалися з 33-річним Віктором Януковичем-молодшим, який за трагічних обставин загинув на Байкалі.

Кримські ЗМІ заявили про те, що колишній Президент України Віктор Янукович і члени його сім\’ї були присутні на похороні сина Віктора в Севастополі .

Також раніше російські ЗМІ поширили інформацію про те, що у Януковича-старшого стався інфаркт.