Як перемогти Путіна — розповів екс-розвідник КДБ

Колишній радянський розвідник Юрій Швець дав свої поради щодо перемоги над Путіним економічним шляхом.
Свої думки екс-розвідник, однокурсник Путіна, а сьогодні американський фінансовий аналітик виклав у колонці для видання \”Гордон\”.

Як перемогти Путіна — розповів екс-розвідник КДБ

Путін зробив фальстарт, розв\’язавши агресію проти України в минулому році. Справа в тому, що в 2015 році у РФ мав розпочатися завершальний етап безпрецедентного плану переозброєння на суму в півтрильйона євро на термін до 2020 року. Якби Росія не напала на Україну, США і НАТО продовжували б спати, а російська армія через п\’ять років могла б стати зовсім іншою. Ось тоді була б зовсім інша розмова і зовсім інші загрози,
— написав Швець.

Експерт наголошує, що Захід повинен зробити все, щоб Кремль цей план не виконав. Швець попереджає, що будь-який прояв нерішучості або відвертої дурості з боку Заходу може призвести до того, що в наступні п\’ять років РФ перетвориться на найбільшу геополітичну проблему XXI століття.

Щоб цього не сталося, необхідно надовго перекрити потоки дешевих комерційних західних кредитів в РФ. Санкції проти РФ повинні зберегтися до повного відновлення територіальної цілісності України, що рівнозначно повному відновленню режиму нерозповсюдження ядерної зброї,
— додав Швець.

Аналітик виступає за те, щоб повністю позбавити Росію можливостей імпортувати із Заходу новітні розробки.

\”Враховуючи, що близько 80 відсотків електроніки в новітніх російських системах озброєння імпортується з Заходу, цей канал повинен бути наглухо закритий, як у роки холодної війни був перекритий експорт новітніх технологій в СРСР за допомогою КОКОМ. Було б вершиною ідіотизму з боку Заходу продовжувати продаж РФ новітніх технологій, коли Путін і його ЗМІ прямим текстом загрожують ядерним конфліктом\”, — нагадує він.

Експерт додав, що ще Ленін відверто попереджав, що капіталісти Заходу \”самі продадуть нам мотузку, на якій ми їх і повісимо\”. Ці слова, як вважає Швець, кожен чиновник ЄС повинен пам\’ятати як текст ранкової молитви, бо в Кремлі їх не просто пам\’ятають, але і враховують у плануванні зовнішньополітичних акцій.

Зазначені заходи, а також безумство Кремля у вигляді нескінченних військових навчань та чемпіонату світу з футболу допоможуть швидкому приходу економічного протверезіння, — наголошує Швець.

Нагадаємо, колишній так званий головнокомандувач фейкової \”ДНР\” Ігор Гіркін (Стрєлков) розповів, який на Донбасі бардак і як \”добровольці\” втікають звідти до Росії.

peredplata