У Фірташа продовжують відбирати заводи

Вищий господарський суд України залишив у силі вироки, згідно з якими повернув у державну власність Вільногірський гірничо-металургійний комбінат, який перебував у оренді у компанії Дмитра Фірташа.

У Фірташа продовжують відбирати заводи

Про це повідомив заступник генпрокурора України Віталій Касько, передає прес-служба ГПУ.

Як зазначається, у 2004 році Фонд держмайна України передав компанії \”Юкрейніан Кемікал Продактс\” (попередня назва – ЗАТ \”Кримський титан\”), яка входить до складу DF Group (компанії Дмитра Фірташа — \”24\”) цілісний майновий комплекс Вільногірського ГМК в оренду.

Після закінчення строку договору оренди Фонд повідомив товариство про небажання продовжувати його дію в зв’язку із намірами держави самостійно використовувати власне майно, — йдеться у повідомленні.

Однак компанія Фірташа спробувала змусити Фонд держмайна передати це майно комерційній структурі на новий строк через суд.

\”Суд касаційної інстанції 28.05.2015, погодившись із доводами прокурора Генеральної прокуратури України, який брав участь в судовому засіданні, у задоволенні касаційної скарги господарюючого суб’єкта відмовив, а судові рішення залишив без змін, захистивши тим самим законні майнові інтереси держави\”, — зазначили у Генпрокуратурі.

Нагадаємо, це не перше підприємство, яке держава відібрали у Дмитра Фірташа останнім часом. Так, Вищий господарський суд України відмовив \”Юкрейніан Кемікал Продактс\” у продовженні оренди Іршанського державного гірничо-збагачувального комбінату.
Джерело: Телеканал новин \”24\”

peredplata