Фірташ офіційно оголошує війну уряду України

Олігарх Дмитро Фірташ, який зараз перебуває в Австрії, заявив, що буде боротися з нинішнім Урядом. Про це він заявив в інтерв\’ю телеканалу \”Інтер\”.

\”Якщо ми подивимося статистику роботи нинішнього уряду за рік, то, що ми побачимо з вами? Ми побачимо: перше – 600 тисяч робочих місць ми втратили за час правління цього уряду тільки в промисловості. Тобто ви розумієте, що йде масштаб лиха\”, – сказав він.

За словами Фірташа, уряд \”всі свої втрати хоче списати на дві речі – спочатку вони списували на війну, і це було дуже зручно і вони це долали\”.

\”Коли вони побачили, що у війні перемоги немає, і вони зрозуміли, що все одно треба щось робити, вони почали так звану боротьбу з олігархами. Але що таке боротьба з олігархами? Це не просто два, три, чотири, п\’ять чоловік , це десятки тисяч людей по країні – хтось більше, хтось менше, але це ті люди, які створюють робочі місця, це ті люди, які наповнюють бюджет\”, – додав бізнесмен.

В інтерв\’ю він також торкнувся питання підвищення тарифів в країні: \”Всі говорять, що виходу не було, що вимога МВФ, мовляв не виконаєш – не отримаєш гроші. Так, я не сперечаюся, я згоден, напевно це вимога МВФ. Але МВФ вимагав не підняти тарифи, МВФ вимагав збалансувати бюджет країни. Я так думаю\”.\”Але якби вони (уряд, – ред.) Знайшли інше рішення, привезли дешевий газ в країну, і цей газ потрапив би на ринок, то не треба було б піднімати тарифи, тому що за рахунок дешевого газу все було б збалансовано\”, – заявив Фірташ.За його словами, \”нинішній уряд не зацікавлений у мирі\”.

\”Тому що як тільки настає мир, вони не знають, що їм говорити\”. \”Вони не розуміють, що їм далі робити. А так можна списувати весь час на війну…

У нас сьогодні така ситуація, коли ми повинні встати всі на цю хвилю, і сказати \”Стоп!\”. На жаль, ми маємо боротися сьогодні з нинішнім урядом. На жаль\”, – сказав Фірташ, цитований depo.ua.Як відомо, мажоритарним акціонером телеканалу \”Інтер\” є сам Дмитро Фірташ.

Нагадаємо, сьогодні голова МВС Арсен Аваков повідомив, що до п\’ятниці було накладено арешт уже на 46 об\’єктів холдингу \”Ostchem\”, який належить Фірташу