На Банковій телефонограму про \”сприяння Яценюку\” назвали провокацією

На Банковій телефонограму про "сприяння Яценюку" назвали провокацієюАдміністрація Президента України на давала жодних вказівок обласним державним адміністраціям чи органам місцевого самоврядування щодо сприяння або не сприяння у проведенні політичних акцій як у Києві, так і в регіонах.

Про це заявив заступник глави Адміністрації Президента України Станіслав СКУБАШЕВСЬКИЙ.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Президента України, за словами заступника глави АПУ, опублікована в деяких ЗМІ інформація щодо причетності Адміністрації Президента до організації опозиційного мітингу у столиці не відповідає дійсності.

«Жодних вказівок з Адміністрації Президента місцевій владі щодо цього мітингу чи будь-якого іншого мітингу не було, і не могло бути. Поява подібної інформації – провокація опонентів влади. Ми не допомагаємо і не перешкоджаємо будь-якій політичній силі проводити мітинги», – сказав С.СКУБАШЕВСЬКИЙ.

С.СКУБАШЕВСЬКИЙ також спростував існування розпорядження про працевлаштування в Чернівецьку, а також інші місцеві адміністрації активістів будь-яких політичних партій.

Нагадаємо, деякі ЗМІ з посиланням на джерело повідомили, що Чернівецькій ОДА, обласній владі надіслали термінову телефонограму нібито з Адміністрації Президента з проханням сприяти лідерові «Фронту Змін» Арсенію ЯЦЕНЮКУ зібрати мітинг у Києві.

У “Фронті Змін” цю інформацію назвали “брудною технологією”.

Джерело