Путін устами Януковича розкрив свої плани щодо Донбасу, — політолог

Екс-президент-втікач Віктор Янукович у своєму інтерв\’ю британським журналістам озвучив тези президента Росії Володимира Путіна про його плани щодо Донбасу.
Таку думку в коментарі виданню \”ГОРДОН\” висловив політолог Віктор Небоженко.

Путін устами Януковича розкрив свої плани щодо Донбасу, — політолог

Експерт вважає, що це інтерв’ю є посланням країнам Заходу, які начебто розгорнули наступ на Росію. Тож в інтерв\’ю Янукович говорив про український Донбас, але на умовах, вигідних Володимиру Путіну.

Добре видно, що це не самостійні заяви, а організована піар-акція з метою передачі деяких повідомлень від президента Росії. Ці повідомлення такі: \”Ми повертаємо Донбас, але ви віддаєте його тим, хто правив там завжди, — групі Януковича й іншим, — зазначив Небоженко.

Водночас політолог переконаний, що Україна \”і так поверне собі Донбас рано чи пізно, тільки на своїх умовах, а не на умовах донецьких бандитів і вже тим більше не на умовах Росії\”.

\”Спроба Януковича порівняти життя в Україні зараз і в часи його правління — чиста демагогія. Ми прекрасно розуміємо, хто посприяв тому, щоб життя України сьогодні стало таким важким. І найбільше цьому посприяли Микола Азаров і сам Янукович. Люди б не вийшли на Майдан у 2013-му році, якби життя було таке легке\”, — зазначив Небоженко.

До слова, російський політолог Станіслав Бєлковський вважає, що Янукович після довгого мовчання вирішив знову дати інтерв\’ю, тому що хотів виправдатись перед нащадками та через дефіцит публічності.

Новини Партнерів