Порошенку наполегливо \”радили\” новий закон про амністію, але він відмовився

Українську делегацію у Парижі наполегливо переконували прийняти нове законодавство, яке б стосувалось амністії бойовиків, особливого статусу Донбасу та виборів на окупованих територіях, але Петро Порошенко не погодився на \”пропозицію\”.

Порошенку наполегливо "радили" новий закон про амністію, але він відмовився

Про це у понеділок, 5 жовтня, розповів на брифінгу заступник голови Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв, передає \”Інтерфакс-Україна\”.

\”Нам нав\’язували необхідність прийняття нового спеціального закону про особливий статус Донбасу\”, — зазначив він, додавши, що мова також йшла про прийняття нового закону про повну амністію бойовиків і нового закону про вибори, однак Київ ці вимоги відкинув.

За словами Єлісєєва, особливості проведення місцевих виборів на Донбасі обговорять 6 жовтня на черговому засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську.

\”Обговорення особливостей проведення місцевих виборів буде відбуватися в рамках тристоронньої контактної групи, і я хочу сказати: вже завтра відбудеться чергове засідання\”, — додав Єлісєєв.

Крім цього заступник голови АПУ розповів, що під час переговорів російська делегація наполягала, аби реалізацію Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС було перенесено з 1 січня наступного року на пізніший термін.

Нам намагались нав\’язати, щоб ми перенесли або відклали тимчасову імплементацію так званої торгівельної частини угоди про асоціацію, яка має починати виконуватись з 1 січня 2016 року. Цього не буде, ця ідея також були відкинута, — нгаголосив Єлісєєв.

Тим часом міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров розповів, що Президент Росії Володимир Путін \”передасть\” терористам вимогу відмовитись від псевдовиборів \”своїми каналами\”.

Новини Партнерів