Іван Мунтян: «Буковинці мають приклад сусідньої Румунії – як там жив народ при режимі Чаушеску, чим то закінчилося і як там живуть зараз»

Іван Мунтян: «Буковинці мають приклад сусідньої Румунії - як там жив народ при режимі Чаушеску, чим то закінчилося і як там живуть зараз»Приклад сусідньої Румунії, яка свого часу позбавилася режиму Чаушеску, навів в.о. голови Чернівецької обласної парторганізації І.Мунтян, виступаючи перед учасниками мітингу на підтримку Юлії Тимошенко біля Печерського районного суду в Києві. Він наголосив, що сьогодні ті, хто прийшли до керма держави, використовують здобуту владу проти власного народу. Це і постійне здорожчання продуктів, і так звана «пенсійна реформа» (закон про збільшення пенсійного віку провладна парламентська більшість збирається затвердити вже завтра), і новий податковий кодекс, і сьогоднішні політичні репресії.

«Люди – розумні, людей не обманеш!» – заявив І.Мунтян на ранкове повідомлення про заборону суддею Родіоном Кірєєвим трансляції та відеозйомки процесу над Юлією Тимошенко після початку судового слідства. Буковинський бютівець переконаний, що владі не вдасться нічого приховати від українського народу, навіть заборонивши журналістам зйомку з зали суду.

Видалення з зали суду Юлії Тимошенко Іван Мунтян назвав безпрецедентною ганьбою влади.

Його тези підтримала у своєму виступі і голова Сторожинецької районної організації партії ВО «Батьківщина» Катерина Гуцуляк. Вона оголосила, що буковинці стоятимуть під стінами Печерського суду аж до його завершення.Адже нашим краянам добре відомі методи роботи нинішньої влади: в Чернівецькій облраді вже голосування відбуваються по команді «координатора» на кшталт Чечетова в парламенті, а в час, коли в краї просто нестримно і вже неконтрольовано ростуть ціни і тарифи, президент нагородожує голову ОДА орденом…
Член товариства репресованих зі Сторожинеччини Микола Волощук назвав ганебне судилище над Тимошенко політичними репресіями і ганьбою України.

Гнівне обурення далеким від закону судилищем висловила у своєму виступі і депутат обласної ради Світлана Фочук.
Незважаючи на негоду, мітинг на підтримку Юлії Тимошенко в Києві не припиняється.

Прес-служба обласної організації
партії ВО «Батьківщина