Акція «їду додому»: російські вантажівки мають можливість повернутися на територію Росії

Акція «їду додому»: російські вантажівки мають можливість повернутися на територію РосіїРезонансна ситуація щодо вантажівок з реєстраційними номерними знаками Російської Федерації, рух яких через митну територію України блокувався активістами, стала предметом обговорення серед усіх прошарків населення. Для врегулювання напруженої ситуації урядом країни було прийнято рішення про призупинення транзитних перевезень через територію України вантажівок із російськими номерами.

Наразі, до кінця не розуміючи суті проблеми, активні громадяни не правильно трактують появу російських вантажівок на дорогах України.
Вимушеними заручниками обставин стали водії транспортних засобів, переважно громадяни Білорусії, оскільки вони не могли виконати свої контрактні умови щодо переміщення вантажу із однієї країни до іншої.
Логічним результатом стало прийняте згодом урядом України рішення про відновлення транзитних переміщень для російських вантажівок – акція «їду додому».
Слід зрозуміти, що дана акція надала можливість водіям транспортних засобів, які в‘їхали на територію України після 14 лютого поточного року, повернутися з країн Європейського Союзу та Республіки Молдова транзитом через територію України на територію Російської Федерації та Республіки Білорусь.
На даний час конфліктних ситуацій під час здійснення митних формальностей в пунктах пропуску Чернівецької митниці ДФС не виникало. Пропуск транспортних засобів відбувається в звичному режимі.