Що мусить зробити українська влада аби звільнити Надію Савченко

Що мусить зробити українська влада аби звільнити Надію СавченкоНаш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:

-Коли віце-президент США Джо Байден виступав з трибуни Верховної Ради, даючи вказівки і поради українській владі, мабуть, він не дуже вникав у проблему Надії Савченко. Либонь, навіть не знав, хто зображений на трибуні, з якої він виступав. Я, звісно, не Джо Байден і не можу радити та давати рекомендації українській владі: що їй необхідно негайно робити, аби звільнити з російських застінок Надію.

І я недаремно підібрав саме це фото американського віце-президента США. Держдеп Сполучених Штатів вже сказав своє рішуче слово, щодо негайного звільнення Надії Савченко. Тепер час Джо Байдена ставити ультиматум Володимиру Путіну!

На жаль, доводиться знову констатувати факт безпорадності української дипломатії. Надія вже третю добу вмирає голодною смертю. Люди світу виходять на пікети і маніфестації…, МЗС, президент України бездіють. Що робити, адже критикувати завжди легко. Вважаю, що Петро Порошенко мусить негайно телефонувати своїй подрузі Ангелі Меркель, другу Франсуа Оланду і вимагати створення нового міжнародного формату дипломатичних переговорів щодо \”Справи Савченко\” та інших українських політв\’язнів у Росії.

І це має бути окремий міжнародний формат дипломатичних переговорів! Відокремлений від Мінських домовленостей. Адже Крим зуміли потайком відмежувати від Мінських домовленостей і, фактично, забути про нього. Тому, переконаний, можна і необхідно вивести \”Справу Савченко та українських політв\’язнів в Росії\” на найвищий міжнародний рівень. А ще потрібно, щоб Петро Порошенко мав до цього чоловічу і політичну волю.

Новини Партнерів