Керрі – Путіну: якщо зайдете в Маріуполь, ми укладемо сто тисяч ваших солдатів, поставимо Україні зброю, і відключимо SWIFT, – Рабинович

Керрі - Путіну: якщо зайдете в Маріуполь, ми укладемо сто тисяч ваших солдатів, поставимо Україні зброю, і відключимо SWIFT, - Рабинович

Російський фінансист Слава Рабинович заявив, що під час зустрічі з держсекретарем США Джоном Керрі президенту РФ Володимиру Путіну зробили останнє попередження від президента США Барака Обами.

За словами Рабиновича, це йому повідомив своє джерело в ФСБ, йдеться в статті «Обозревателя».

Спочатку Володимиру Путіну передали про небажання лідера Штатів вести з ним діалог. Тому з президентом Росії зустрівся Джон Керрі, і сказав наступне:

«Ми залишаємо Крим за дужками. Чи не тому, що ми про нього забули, – про Крим вам буде нагадувати Меркель, яка називає анексію анексією. З Кримом будемо розбиратися потім. Зараз про сході. Так ось, містер Путін, забудьте слово «Маріуполь». Ввійдете туди – там будуть деякі окремі американські військові. Буде атака на них – буде прецедент: уперше за всю історію російські військові будуть атакувати американських військових. Міць США буде ззаду. Чи не спереду, а ззаду. Ми укладемо в труну сто тисяч ваших солдатів і офіцерів, поставимо Україні новітнє летальну зброю, введемо найжорсткіші санкції і відключимо SWIFT. І на цей раз я не жартую. Ми зробимо це\”.

Також, за словами Рабиновича, після зустрічі Керрі і Путіна пішли розмови про закриття проекту «Новоросія». Також повідомляється, що на зустрічі Керрі і Путіна останній нібито отримав подарунок, який був переданий йому Обамою. Це була звичайна коробка, але що в ній було – невідомо.