А головного Петро Порошенко на Генасамблеї ООН так і не сказав!

А головного Петро Порошенко на Генасамблеї ООН так і не сказав!Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:

-Він не зробив чіткої заяви, що Росія є прямим агресором в Криму і на Донбасі. Він знову не сказав, що це загарбницька війна, яку веде Росія проти України. Ну й толку з його виступу?
Петро Порошенко:
«Росія продовжує направляти людські й військові ресурси на територію України через неконтрольовану ділянку кордону. У той же час російська сторона продовжує наполягати, що вона не має до цього стосунку, що росіян в Україні немає. Російською це звучить «іх там нєт», – сказав президент Порошенко, виступаючи на Генасамблеї Організації Об\’єднаних Націй (ООН) в Нью-Йорку.
Він нагадав, що конфлікт на Донбасі триває вже 2 роки. За цей час загинуло близько 10 тис. осіб – військових і цивільних. За словами президента Порошенка, Україна має незаперечні докази прямої участі у конфлікті на Донбасі офіційних представників Росії.
«Зараз на Донбасі є близько 38 тисяч військових, із них більша частина – це найманці з Росії… Ці війська озброєні до зубів Росією. Я не перебільшую. У їхньому розпорядженні є понад 700 танків, 1200 БМП, понад 1 тис. артилерійських систем і понад 300 РСЗВ», – заявив президент.

Новини Партнерів