Cтан здоров\’я Тимошенко міг стати результатом жорстокого поводження з нею

Чеський депутат Європейського парламенту, колишній міністр охорони здоров\’я Чехії Зузана Ройтова заявляє, що стан здоров\’я екс-прем\’єр-міністра України Юлії Тимошенко викликає побоювання у зв’язку з можливим жорстоким поводженням з нею у в’язниці, повідомляється на офіційному сайті Тимошенко.

\”Здоров\’я Юлії Тимошенко викликає побоювання, що з нею жорстоко поводилися у в\’язниці. Найближчими днями я направлю результати своєї місії та рекомендації родині Юлії Тимошенко, а також групі Європейської народної партії\”, – заявила Зузана Ройтова після своєї поїздки до Києва, яка була здійснена на прохання Олександра Тимошенко.

Євродепутат повідомила, що в ході свого візиту ознайомилася з медичною документацією про стан здоров\’я Юлії Тимошенко. \”Я ознайомилася з частиною медичної документації Юлії Тимошенко з листопада 2011 року. І навіть ця частина свідчить про те, що вона вимагає належного лікування, а надалі можливе і оперативне втручання, але для цього потрібні більш повні аналізи. Це було б стандартною процедурою, однак, замість цього вона була позбавлена навіть підтримуючих милиць і проводила довгі години на допитах і навіть тимчасово була позбавлена знеболюючої терапії \”, – зазначила вона.

При цьому Зузана Ройтова підкреслила, що її місія була гуманітарною, а не політичною. \”Після цього я буду більш серйозно ставиться до стурбованості сім\’ї Юлії Тимошенко, яка не виключає, що її здоров\’я може бути піддано токсичної дії ліків з тим, щоб уникнути тиску, який на неї здійснюється\”, – заявила євродепутат.

На її думку, необхідно продовжити міжнародний тиск на владу Україну для забезпечення проведення незалежного обстеження Юлії Тимошенко на регулярній основі.

Водночас євродепутат стурбована кампанією дезінформації, організованою в Україні після обстеження Юлії Тимошенко групою німецьких і канадських лікарів. \”Я приголомшена заявами Міністерства охорони здоров\’я України та його передчасними інтерпретаціями результатів роботи німецьких і канадських медичних експертів, а також атаками в пресі щодо кваліфікації канадських лікарів\”, – резюмувала Зузана Ройтова.

Як відомо, наприкінці січня 2012 року чоловік Юлії Тимошенко Олександр провів в Чехії зустріч з депутатом Європейського парламенту, колишнім міністром охорони здоров\’я Чехії Зузаною Ройтової. Під час зустрічі Олександр Тимошенко висловив свої побоювання у зв\’язку з погіршенням стану здоров\’я Юлії Тимошенко і ненаданням їй належної медичної допомоги.

Новини Партнерів