Тимошенко розповіла, як буде скидати \”режим Януковича\”

Тимошенко розповіла, як буде скидати "режим Януковича"

Лідер партії \”Батьківщина\” Юлія Тимошенко обіцяє до Дня Незалежності потужну команду, яка буде готова \”скидати діючий режим\”.

Про це вона розповіла в ефірі одного з українських телеканалів.

\”Я кожен день отримую якісь сигнали від них, що \”зелена вулиця\”, і що я можу спокійно виїхати за межі України. Я не поїду за межі України. Ніколи цього не зроблю\”, – зазначила політик.

За словами Тимошенко, зараз вона веде переговори, \”як з представниками ще залишків живих профспілок, так і з прекрасними сильними структурами громадянського суспільства, так і з справжніми опозиційними силами, які сьогодні готові працювати\”.

\”Проти лому особливого креативу не існує, але я вірю в те, що ми до дня Незалежності вийдемо з потужною об\’єднаною командою і тоді ми зможемо сказати, що ми готові разом з народом України, скидати цей режим\”, – розповіла вона.

Тимошенко додала, що її підтримує світова демократична громадськість, церкви, а також деякі опозиційні політики.

\”Наприклад, Гриценко, Кириленко, Луценко і вся команда \”Народної самооборони\”, \”Народний рух\”. Дуже багато людей підтримує. По суті, у нас вже є початок об\’єднувальний, переговорний, щоб далі йти разом\”, – заявила екс-прем\’єр.

\”Нам потрібно повернути країну Вам (народу – Ред.)\”, – резюмувала Тимошенко.
Gazeta.Ua

Новини Партнерів