Філіпчук і Шупеня будуть боротися за свободу

Філіпчук і Шупеня будуть боротися за свободуЕкс-міністр Мінприроди та екс-голова Чернівецької ОДА Георгій Філіпчук буде оскаржувати свій вирок щодо перевищення службових повноважень. Про це повідомив адвокат Філіпчука Микола Шупеня в ефірі \”5 каналу\”, коментуючи судове рішення від 5 квітня.

Ми вважаємо,що державі не спричинено ніяких збитків. Ми підтверджуємо це наданими суду висновками судових експертів, в тому числі Інституту судових експертиз\”, – розповів він.

Адвокат уточнив, що наразі готує подання до апеляційного суду. \”Протягом року ні захист, ні він особисто не перетворювали дану справу в політичну. Його позиція полягала в тому, щоб чисто правовими засобами довести свою невинність у спричиненні збитків державі\”, – розповів Шупеня.

Відповідаючи на питання, чи буде Філіпчук подавати позов до Європейського суду з прав людини, адвокат запевнив, що будуть використані всі можливості. \”Обов\’язково будемо доводити до логічного завершення. Звичайно, це не так швидко, але ми надіємось, що все таки в Україні знайдемо справедливе і об’єктивне рішення\”, – уточнив він.

Як відомо, 5 квітня екс-міністра Мінприроди Філіпчука, який працював в уряді Юлії Тимошенко, було засуджено до 3 років позбавлення волі за перевищення влади.

Джерело