Родичі побитої регіоналом дівчини просять охорону

Родичі побитої регіоналом дівчини просять охоронуРодичі луганчанки Марії Коршунової, побитої Романом Ландіком, просилися під міліцейську охорону.

Про це газеті \”Сегодня\” заявив адвокат дівчини.

\”Хто саме написав заяву, не можу вам сказати, але вони теж – особи, яких охороняють. Марія буде під охороною до суду. Зараз вона продовжує лікування вдома\”, – сказав він.

Захисник Коршунової погодився говорити з журналістами тільки телефоном. \”При цьому він не називає своє прізвище\”, – пише видання.

\”Справа в тому, що мене багато хто знає. Поки ми з Марією визначаємося з нашою позицією, я хотів би повністю виключити контакти зі мною третіх сторін. Можливо, вже на цьому тижні я офіційно дам інформацію\”, – пояснив він.

Також адвокат спростував слова Ландіка, який раніше заявляв, що конфлікт з Марією вирішено полюбовно.

\”Марія перебувала в шоковому стані і свої перші претензії була готова відкликати на наступний день після інциденту. Але, за нашою з нею угодою, вона не могла цього зробити без адвоката. Офіційно відмову не оформляла\”, – сказав він.

\”Поки вона лікується, ми не будемо вживати конкретних кроків. Суть претензій оформимо пізніше\”, – заявив адвокат.

Він зазначив, що не має інформації про те, що Ландік попросив у Росії притулку. \”Це тільки припущення. Поки цей факт не підтверджено\”, – зазначив адвокат.

4 липня близько третьої години ночі в приміщенні ресторану \”Баккара\” в Луганську Ландік побив дівчину. Скандальне відео з камер спостережень потрапило в інтернет.

Роман Ландік є сином народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка. Останній пригрозив журналістам судовими позовами за те, що вони оприлюднили інформацію про інцидент.

7 липня щодо Ландіка було порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого частиною 3 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу.

Пізніше Ландіка затримали під Краснодаром (Росія).

Тим часом луганський телеканал \”Ірта\” показав хвалебний сюжет про колишнього депутата Луганської міськради Романа Ландіка. У сюжеті про скандального екс-депутата розповідають, як про жертву трагічних обставин.

Але висновки робіть самі після перегляду сюжету. Особливо дивує позиція журналістки. Соромно за колег.

peredplata