Міліція затримала групу, яка займалася розбоєм на Новоселиччині

Міліція затримала групу, яка займалася розбоєм на НовоселиччиніВночі з понеділка на вівторок на околиці Новоселиці правоохоронці затримали групу осіб, які підозрюються у скоєнні серії розбійних нападів на території району.

– До її складу входить троє чоловіків, два з яких є громадянами сусідньої Молдови, – повідомив вчора на прес-конференції прокурор області Петро Коваль. – Спіймали їх після виходу з хати чергової жертви: господаря, який повернувся із закордонних заробітків, зв’язали, били, забрали 1500 євро. Громадяни Молдови підозрюються у скоєнні злочинів і у себе на батьківщині.

За словами заступника прокурора Новоселицького району Миколи Долінського, не виключено, що до злочинної групи належало більше осіб, принаймні, ще двоє. Проводиться розслідування.

Нагадаємо, на території Новоселицького району сталася низка розбійних нападів. Як заявив народний депутат України Геннадій Москаль, озброєна банда торік скоїла майже 20 розбійних нападів. Міліція підозорювала гастролерів гастролери з Молдови, які діяли за підказкою місцевих зловмисників. (Василь Гринюк).

Джерело

Новини Партнерів