Доцента-хабарника взято під варту

У середу, 25 липня 2018 року, Шевченківський районний суд м.Чернівці розглянув клопотання слідчого погоджене з процесуальним керівником прокуратури Чернівецької області, про обрання міри запобіжного заходу 62–річному уродженцю та жителю м. Чернівці, який являється доцентом однієї з кафедр Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди для третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди).

     Нагадаємо, 23 липня поточного року у Чернівцях під процесуальним керівництвом прокуратури Чернівецької області правоохоронці встановили і затримали викладача Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, який одержав неправомірну вигоду від абітурієнта за сприяння останньому вступити до одного із вищих навчальних закладів м. Чернівці.
     Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 55 тис.грн.

Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.