Політрада Аграрної партії очистила ряди від людей пов’язаних з Медведчуком

На засіданні Політичної ради Аграрної партії України 13 вересня, було очищено ряди від людей Медведчука і визначено дату з’їзду партії.

 

За антистатутну діяльність Політрада виключила з лав партії заступника голови Олега Корбана, членів Політради Аліма Міщука, Михайла Поживанова, Сергія Гайдая, Володимира Шандру та Стеллу Хлус.

«Їх запрошували на засідання Політради для пояснень, однак запрошення вони проігнорували, а зараз, підозрюю, намагатимуться розгойдати інформаційну хвилю про начебто нелегітимність сьогоднішніх рішень партійців. Хочу наголосити, що Аграрна партія України ніколи не стане п’ятою колоною Кремля і жорстко реагуватиме на спроби московської агентури завадити нам проводити самостійну політику. Одностайне голосування показало, що правда на нашому боці», – зазначив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

received 303001843617931

Заслухавши доповідь Контрольно-ревізійної комісії було вирішено скасувати рішення Політичної ради від 15 серпня.

«Основною причиною конфлікту, який розгорнувся в Аграрній партії стало засідання Політради від 15 серпня та факт підписання його рішень Корбаном та Гайдаєм, а не головою партії, як це передбачено статутом і інструкцією з діловодства. Контрольно-ревізійною комісією було встановлено, що питання, які виносились на  засідання пропонувались не Президією як це передбачено Статутом, а радою голів, яка є консультативно-дорадчим органом і не наділена такими повноваженнями. Крім того початок було затримано, через засідання консультативно-дорадчого органу, що комісія трактує як політичний тиск на голову партії», – зазначив у своїй доповіді голова контрольно-ревізійної комісії Петро Мокляк.

 

received 268570997096022

За словами Петра Мокляка, підписання рішень Корбаном і Гайдаєм вчинено з порушенням статуту і з перевищенням повноважень тому є нелегітимним. За поданням КРК Політрада ці рішення скасувала.

«Аграрна партія – це перша партія в моєму житті, і я скажу, що все зло від тих, хто бродить з партії в партії. Якщо люди приносять партії зло, їх потрібно виключати», – зазначила представниця Полтавської області Людмила Милашевич.

received 488203058322167

За пропозицією членів Політради, КРК зробила висновок, щодо рішень виконкомів при висловлення недовіри голові партії.

 

Згідно з висновком КРК, рішення, які приймали Виконкоми не є в їх компетенції, це прерогатива винятково конференції, тож такі рішення є антистатутними. За таку антистатутну діяльність було звільнено голів Волинської, Віницької, Хмельницької, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернігівської, Чернівецької, Кіровоградської, Київської обласної та Київської міської організацій, розпущено заступників голів, виконкоми та КРК цих організацій. Також в цих областях призначено в.о. голів до проведення звітно- -виборчих конференцій.

«Якщо керівник обласної організації порушив статут, йому не місце в партії, шановний голово – зрозумійте у них немає мети захопити партію, їх мета розвалити партію, щоб захопити голоси наших виборців, я вас дуже прошу прийміть жорстке рішення», – зазначив у своєму виступі заступник голови Херсонської обласної організації Ігор Калінін.

received 692599937786355

Партійці Аграрної партії переконані проти тих, хто намагається здати партію проросійським силам потрібно приймати жорсткі міри.

«Сьогодніі на засіданні є Закарпаття, є Луганськ, є Рівне і є Донецьк. Аграрна партія як і Україна не ділиться на Захід і Схід, ми ділимось лише на тих, хто любить Україну і ні. Бо ми розуміємо, що проти нас борються ті, кому сильна Аграрна партія не потрібна», – зазначила голова Луганської обласної організації Аграрної партії Віта Сліпець.

received 2018045198235357

Також Політрада скасувала свої Положення про дорадчі органи – Раду голів та Стратегічну раду, створила комісію з підготовки статуту, змінила склад Президії Політичної Ради та призначила 15 черговий з’їзд Політрада на 21 жовтня та затвердила норму представництва, яка буде доведена до областей.

received 689846074728418

Варто зазначити, що напередодні довелося змінити місце проведення Політради через відмову інституту Інституту водних проблем і меліорації НААН надати приміщення. Однак про перенесення засідання усіх учасників завчасно попередили, і роботу почали після при наявності кворуму.

41801909 470776626747703 5326064557221740544 n