Буковинця судитимуть за контрабанду прекурсорів з Молдови в Україну

Прокуратура Чернівецької області затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно 58-річного мешканця Кельменецького району за обвинуваченням у контрабанді прекурсорів та психотропних речовин.

Досудовим розслідуванням, яке проводило УСБУ у Чернівецькій області за процесуального керівництва прокуратури, встановлено, що в грудні 2017 року обвинувачений, перебуваючи на території Республіки Молдова, придбав для власного споживання у місцевих аптечних закладах лікарські засоби, що містять у своєму складі прекурсори та психотропні речовини, які в подальшому  намагався перевезти через митний кордон України.

Так, при в’їзді на територію України у зоні митного контролю МАПП «Мамалига-Крива» митного поста «Кельменці» Чернівецької митниці ДФС, під час заповнення митної декларації, чоловік приховав наявність у нього психотропних речовин.

Однак, після проведення митниками особистого огляду правопорушника, у кишенях його верхнього одягу було виявлено та вилучено 14 блістерних упаковок по 10 таблеток в кожній препарату «Rhinostop comprimate», 5 блістерних упаковок по 10 таблеток у кожній  препарату «Phenazepamum» та 30 таблеток  «Clonazepam».

Дії зловмисника  кваліфіковано за ч.2  ст. 305 КК України( контрабанда психотропних речовин у великих розмірах) та ч.1 ст. 309 КК (незаконне зберігання психотропних речовин) Кримінального кодексу України – інформує Прокуратура Чернівецької області.