Вакарчук: Синдром Насірова – ознака токсичності старої системи. Якщо ми не знищимо її, вона знищить нас

Український музикант, лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що ознакою старої судової системи є “синдром Насірова”. Так він прокоментував поновлення Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби України.

“#СиндромНасірова – ознака токсичності старої системи. Вона отруює нас рік за роком і вже зробила найбіднішою країною Європи. Ця система ніколи не змінить сама себе, що б не розказували її засновники, готуючись до чергових виборів. Якщо ми не знищимо її – вона знищить нас”, – написав Вакарчук у Twitter 11 грудня.

Нагадаємо, 31 січня 2018 року Кабмін звільнив Насірова з посади голови ДФС. У лютому чиновник оскаржив звільнення.

11 грудня Окружний адміністративний суд столиці визнав протиправним та скасував розпорядження уряду про звільнення Насірова й ухвалив виплатити йому понад 180 тис. грн за вимушений прогул.

У Кабінеті Міністрів України пообіцяли оскаржити це рішення.

Насіров заявив, що 12 грудня збирається прийти на роботу у ДФС.

Національне антикорупційне бюро України підозрює Насірова у зловживанні владою і службовим становищем, що спричинило збитки на суму майже 2 млрд грн. За даними слідства, на посаді керівника ДФС він ухвалював рішення в інтересах позафракційного депутата-втікача Олександра Онищенка, щодо якого розслідують провадження за підозрою в махінаціях із газом.
Джерело: https://gordonua.com

Новини Партнерів